Ārpusstundām

Valentīndiena SBDMV

DSC07810 Svētā Valentīna diena jeb Visu mīlētāju diena ir mīlestības svētki, kas katru gadu daudzās valstīs tiek svinēti 14. februārī. Arī mūsu skolas audzēkņi šajā dienā rīkoja pasākumu veltītu mīlestībai. Šajā dienā mīlošie cilvēki ar apsveikumiem un dāvanām pastiprināti pauž savu mīlestību viens pret otru. Taču tie, kas vēl neatrada savu otro pusīti apmeklēja mūsu pasākumu.

SBDMV gaida Valentīndienu!

IMG 8704 Arī SBDMV gaida Valentīndienu! Aicinām visus SBDMV audzēkņus svinēt mīlestības svētkus kopā! Darbojas mīlestības pasts! Mīlestības vēstules tiks dalītas ballītē! Nāciet, būs jautri!

Stilīgo ballīte SBDMV

DSC07326 2020. gada 30. janvārī I kursa audzēkņi organizēja Stilīgo ballīti. Pasākuma dalībnieku uzdevums bija atnākt uz ballīti 70. gadu stila apģērbā, kas paredzēja spilgtas krāsas un spīdīgus apģērba elementus.

Latvijas Neatkarības proklamēšanas 101. gadadienas viktorīna

DSC04702

Latvijas Valsts svētku priekšvakarā, 2019. gada 14 .novembrī,  Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolā notika svētku viktorīna I-IV kursa audzēkņiem “Latvijai 101”.

Tikšanās laikā audzēkņi dalījās komandās, izdomāja interesantus komandu nosaukumus, malkojot gardu tēju un baudot saldumus, pasākums varēja sākties.

Pirmā kursa iesvētīšana

1

2019. gada 21. oktobrī Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolā notika I kursa audzēkņu iesvētīšana. Gribam pateikties II kursa audzēkņiem un audzinātājam Andrim Bižānam par sagatavotajiem pārsteigumiem, atraktīviem uzdevumiem un radītu brīnišķīgu garastāvokli vēlā vakara stundā.

Skolotāju diena

IMG 5358Edited

Šī gada 4. oktobrī mūsu skolā norisinājās Skolotāju diena. Skolotājiem tika veltīts pasākums, kurā skanēja muzikāli-humoristiski priekšnesumi no vidusskolas kursu audzēkņiem.

Audzēkņi pateicās SKOLOTĀJIEM par zināšanām un viņu izglītošanā ieguldīto laiku!

Atvērto durvju diena

IMG 1585
 

Atvērto durvju diena Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolā pulcēja audzēkņus no Latgales reģiona mūzikas skolām. Pirms tradicionālā topošo absolventu koncerta jauniešiem notika Muzikālais kvests, kura laikā viņi iepazinās ar skolu, pedagogiem un audzēkņiem veica dažādus atjautības un izzinošus uzdevumus.

Masku balle

 DSC04490

Dziedāt karaoke ir jautri, bet darīt to tērptiem maskās ir aizraujošāk! Uzsākot mācības pēc ziemas brīvdienām, skolas audzēkņi sapulcējās uz karaoke vakaru, lai ieskandinātu Jauno Gadu ar populārām un sev iemīļotām dziesmām!

Viktorīna “Es mīlu Latviju”

 IMG 4145  

Latvijas svētku nedēļā starp koncertiem, lāpu gājienu un dažādām citām aktivitātēm, veltītām Latvijas valsts simtgades svinībām, klases stundas ietvaros, tika organizēta viktorīna “Es mīlu Latviju”. Jauniešiem tika dota iespēja parādīt savas zināšanas par Latviju, tās vēsturi, personībām sportā un literatūrā.