STEAM prasmes - katra audzēkņa realitāte!

Erasmus+ programmas pamatdarbības Nr.2 (KA2) skolu sektora projekts
“STEAM prasmes – katra audzēkņa realitāte”
/“How To Make STEAM Literacy A Reality For All Students”
(2019-1-UK01-KA229-061376_3)

Lidzfinanse Erasmus progr logo

 

Projekta pieteicējs: Staņislava Broka Daugavpils mūzikas vidusskola

Projekta ilgums: No 2019.gada 1. septembra līdz 2021.gada 31.augustam

Projekta mērķis:
Erasmus + programmas Pamatdarbības Nr.2 (KA2) skolu sektora projekta mērķis ir veicināt sadarbību starp dažādām skolām un izglītojamajiem Eiropā, praktiski darboties, lai gūtu zināšanas sociālo mediju jomā, izpratni par identitātes jautājumiem mūsdienu Eiropā.

Projekta apraksts:
Ir pedagoģisks projekts, kura pamatā ir Kolb Metodika, kas apgalvo, ka mēs mācāmies no savas dzīves pieredzes. Mēs izmantosim arī Valdorfa metodiku, kuras mērķis ir izmantot mācīšanas metodes, kas vērstas uz mācīšanu, un kas piešķir nozīmi jēgpilnai mācīšanai. Bez tiem Montessori Metodoloģija tiek izmantota, lai piedāvātu sadarbības intelektuālās izpētes iespējas, kurās tiek atbalstītas bērna intereses, vadītas, lai atbalstītu pašapziņas, iztēles, intelektuālās neatkarības un pašefektivitātes attīstību. Tā rezultātā šis projekts ir mūsu tiešais veids, kā veicināt kognitīvo un izpildvaras prasmju un izpildfunkciju attīstību uz tīņiem. Mums būs ļoti daudz zināšanu un pieredzes STEAM jomās. Mūsu skolotāji katru gadu mācīs nodarbības un organizēs pasākumus, kas vērsti uz šīm aktivitātēm, lai sabiedrībā vairotu izpratni. Skolēni, skolotāji un ģimenes mācīsies būt par praktiķiem, lai vairotu izpratni un piedalītos, ietekmētu un gūtu panākumus mainīgajā pasaulē. Mēs cenšamies stiprināt starpkultūru saites ar citām Eiropas valstīm, salīdzināt dažādas izglītības sistēmas, dažādas kultūras, reliģijas, paradumus, paražas un dalīties pieredzē. Izplatīšana notiks dažādos veidos, izmantojot drukātus materiālus, sociālo tīklu, eTwinning, Erasmus + projekta rezultātu platformu un projektu tīmekļa vietni, vietējo, reģionālo iestāžu un kopienu pārstāvjus, kā arī vietējos plašsaziņas līdzekļus, sadarbību starp izglītības iestādēm.

Projekta izmaksas:
100% ES Mūžizglītības Erasmus+ programmas atbalsts: projekta kopējais finansējums – 20 720,00 EUR (divdesmit tūkstoši septiņi simti divdesmit euro, 00 centi).

Projekta mērķa grupa:
Staņislava Broka Daugavpils mūzikas vidusskolas izglītojamie un pedagogi, netieša ietekme uz skolas mācību procesu, kolēģiem, un vecākiem (izglītojamie apmaiņās braucienos dzīvos ģimenēs). Projekta laikā plānotas 20 mobilitātes.

Projekta aktivitātes:
1. Projekta logo un aptauju izstrāde, projekta mājaslapas izveide.
2. STEAM darbnīcas, anketas, skolas STEAM programmas, STEAM IZSTĀŽU telpas izveide, miniatūras pilsētas, sapņu skola, robotika, 3D DNS modelis, etiķa un roku krēmu gatavošanas darbnīcas, STEAM Festivāls, ieskaitot daudzas kultūras un tradicionālās aktivitātes
3. Jauniešu un pedagogu no Turcijas, Beļģijas, Portugāles, Zviedrijas, Lielbritānijas uzņemšana Daugavpilī.
4. Kopīga projekta materiāla izstrāde, kas būs pieejams projekta mājaslapā.
5. Publicitāte par projekta laikā apgūto, pasākumiem.

Projekta mājas lapa:
https://steamliteracy.weebly.com/
https://www.facebook.com/profile.php?id=100059603662052

Projekta kontaktpersona:
Projektu vadītāja Nataļja Grīnfelde
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.