Māksla agrāk un tagad

Erasmus+ programmas pamatdarbības Nr.2 (KA2) skolu sektora projekts
Arts Now and Before  (Māksla agrāk un tagad)
2020-1-FI01-KA229-066504_5

Lidzfinanse Erasmus progr logo

Projekta pieteicējs: Staņislava Broka Daugavpils mūzikas vidusskola

Projekta ilgums: No 2020.gada 1.decembra  līdz 2022.gadam 30.novembrim

Projekta mērķis:
Erasmus + programmas Pamatdarbības Nr.2 (KA2) skolu sektora projekta mērķis ir veicināt sadarbību starp dažādām skolām un izglītojamajiem Eiropā.

Projekta koordinators: Vihti vidusskola Somijā

Projekta partneri: skolas no Portugāles, Polijas, Vācijas, Horvātija

Projekta kopsavilkums: Šis projekts pievēršas daudzām dažādām mākslas jomām: mūzikai, vizuālajai mākslai, drāmai, fotogrāfijai, literatūrai utt. Audzēkņi iepazīs dažādas mākslas jomas un tajā pašā laikā uzzinās par citām valstīm un to kultūru.
Šis projekts mudinās audzēkņus attīstīt savu radošumu dažādās jomās un dos viņiem iespēju atrast jaunas intereses dzīvē. Tajā pašā laikā viņi varēs praktizēt savu svešvalodu, IT prasmi un iemaņas.
Projekts palīdzēs jauniešiem attīstīt estētisko jūtīgumu, un tas aktivizēs atšķirīgu dzīves skatījumu, ieliekot sevi citu cilvēku kurpēs un atverot sevi vietām, indivīdiem un kultūrām, kas rada kritiskus un sociāli apņēmīgus cilvēkus.

Projekta izmaksas:
100% ES Mūžizglītības Erasmus+ programmas atbalsts: projekta kopējais finansējums – 30300.00 (trīsdesmit tūkstoši trīssimts  eiro).

Projekta mērķa grupa:
Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolas izglītojamie un pedagogi; netieša ietekme uz skolas mācību procesu, kolēģiem, vecākiem (izglītojamie apmaiņās braucienos dzīvos ģimenēs). Projekta laikā plānotas vismaz 20 izglītojamo un 10 skolotāju mobilitātes, ārvalstu viesu uzņemšana skolā.

Projekta mājas lapa:
https://artserasmus.eu/
https://www.facebook.com/ArtNowAndBefore
https://www.instagram.com/anab_erasmus_/
https://artsnowandbefore.blogspot.com/

Projekta kontaktpersona:
Projektu vadītāja Nataļja Grīnfelde
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.